Studio Lizbet
Úterý | f RSS mapa
28. září 2021
relaxace, masáže, poradenství

Co byste měli vědět

O RELAXACI

      Relaxace je jedna z nejdůležitějších záležitostí pro člověka k odstranění nebo i vyřešení zdravotních potíží, ale i jako prevence, upevnění kondice a zkvalitnění života pro každého člověka. Stavu relaxace (klinický stav relaxační reakce), je v zájmu prevence onemocnění všeho druhu i biologického stárnutí nutné dosahovat každodenně. Všechny vědecké výzkumy z oblasti relaxace provedené v kterékoliv části světa prokázaly, že více než 60% dospělých osob není schopno stavu relaxační reakce pravidelně a podle potřeby vůbec dosáhnout, a že toto procento trvale a rychle narůstá. Ignorování výše zmíněné nutnosti má za následek přivolání a zhoršení chronických (příp. i akutních) degenerativních chorob mozku a nervové soustavy, soustavy endokrinních žláz, hladkého i kosterního svalstva, kosterního skeletu a kloubů, srdce a krevního oběhu, dýchacího ústrojí, zažívacího a vylučovacího ústrojí, metabolického systému a pochopitelně i psychických a mentálních schopností jedince.nahoru

O MASÁŽÍCH

Co byste měli vědět

      Každá moje masáž je jiná a to proto, že ji přizpůsobuji aktuálnímu stavu nejen svalů, ale i celého organismu. Stejně tak jako vybírám bylinky, oleje, emulze a krémy tak, aby řešili aktuální stav každého klienta individuálně.

      Pro klienty Dornovy metody doporučuji: vzít si na převlečení pohodlný oděv, nejlépe z přírodních materiálů, nebo alespoň takový, ve kterém je vám příjemně (volné tričko, legíny, krátké kalhoty…)

      V letních měsících při vyššímu výskytu nebezpečí přisátí klíštěte, upozorňuji své klienty – pokud se vyskytne jakákoliv kožní reakce po přisátí klíštěte, je kontraindikována masáž – navštivte svého lékaře a poraďte se s ním o dalším postupu.

      Je dobré hodinu před masáží nic nejíst.


Co vás čeká před procedurou

      Nejprve si spolu krátce popovídáme o tom, jaké máte přání a co vás trápí. Před začátkem masáže vám jemně očistím zátěžové části těla, které budu masírovat (dlaně, plosky nohou apod.), abych nezatírala do pokožky event. prach, či nečistoty. Krátce přiložím heřmánkový obklad o teplotě dle ročního období. Následovat bude samotný výkon, dle vašeho přání (masáž, v chladném období lávové kameny apod.). Po ukončení masáže doporučuji 1 – 2 min. na adaptaci a zahájení pitného režimu.
      Ráda bych všem svým klientům doporučila alespoň 3 masáže s odstupem nejvíce jednoho týdne, má-li se dostavit základní požadovaný výsledek dlouhodobějšího charakteru.

PROČ STUDIO LIZBET? plant
co pro Vás můžeme udělat * jméno a příjmení * navrhněte termín e-mail telefonní číslo *
plant © 2011 Studio Lizbet Všechna práva vyhrazena
Milí klienti Studia Lizbet,
vzhledem k aktuální situaci v naší zemi, ruším, prozatím provoz studia. Poradenství po telefonu zůstává, ceník platí beze změn. Pokud vyvstane potřeba dalších změn, dám včas vědět.

Přeji zdraví a klidnou mysl, s pozdravem,
vaše masérka Jana Blažková